یحیی ضیایی‌‌مهرجردی دبیرکل جدید اتحادیه مالکان کشتی ایران

دبیر اتحادیه مالکان کشتی ایران پس از نشست اخیر هیئت مدیره این اتحادیه تغییر کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌نیوز، در نشست اخیر هیئت مدیره اتحادیه مالکان کشتی ایران، یحیی ضیایی‌‌مهر مهرجردی به عنوان دبیرکل جدید این اتحادیه انتخاب شد.

براساس این گزارش، نشست هیئت مدیره اتحادیه مالکان کشتی ایران روز چهارشنبه 13 شهریور با حضور اعضای هیئت مدیره در سالن اجتماعات این اتحادیه برگزار شد.

از جمله سوابق یحیی ضیایی مهرجردی می‌توان دبیری انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان و موظفین سازمان بنادر و دریانوردی و مشاور ارشد اتحادیه مالکان کشتی ایران را نام برد.

یحیی ضیایی‌‌ مهرجردی دبیرکل جدید اتحادیه مالکان کشتی ایران

پیش از این علی شریفی دبیری اتحادیه مالکان کشتی ایران را بر عهده داشت.

گفتنی است جلسه هیات مدیره اتحادیه مالکان کشتی در پی استعفای علی شریفی و به درخواست دبیرکل سابق این اتحادیه تشکیل شده بود. شریفی در گفت‌وگو با مارین‌نیوز علت استعفای خود را، برنامه تحصیل در خارج از کشور اعلام کرد.

اتحادیه مالکان کشتی ایران به استناد بند ( یک ) ماده 5 قانون اتاق بازرگانی در شهریور ماه سال 84 تحت شماره 184 تاسیس و فعالیت آن رسمیت یافت. این اتحادیه به موجب ماده131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و آئین‌نامه مصوب دی ماه 1371 هیئت وزیران در تاریخ 15/11/87 به شماره 328/2/3-32 در اداره کل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی وزارت کار و امور اجتماعی به ثبت رسیده است. این اتحادیه دارای شخصیت حقوقی و مالی مستقل بوده که به صورت صنفی و غیر انتفاعی اداره می‌شود.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارتش شناورهای پهپادی بریتانیا

ش شهریور 23 , 1398
نیروی دریایی بریتانیا آزمایش کشتی های قابل کنترل از راه دور را آغاز کرد که بر اساس فناوری MAST-13 ساخته شده‌اند. پهپادهای شناور جدید می توانند در مناطق دور از رویت مرکز فرماندهی مستقر در کشتی عمل کنند.
کشتی های قابل کنترل از راه دور

شاید برای شما جالب باشد