مرین‌پرس > استان‌های ساحلی > خوزستان > فعالیت مجدد شرکت تاسیسات دریایی خرمشهر با ظرفیت دو برابر
کد خبر: 13994 تاریخ انتشار: آذر 9, 1399

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی:

فعالیت مجدد شرکت تاسیسات دریایی خرمشهر با ظرفیت دو برابر

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق توافقاتی که صورت گرفت، قرار است در آینده نزدیک شرکت تاسیسات دریایی که مدت فراوانی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، مشغول به فعالیت شود‌.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، سید لفته احمدنژاد ابراز کرد:بر اساس توافقات، در آینده نزدیک شرکت تاسیسات دریایی که مدت فراوانی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، قرار است مشغول به فعالیت شود.

وی تصریح کرد: طبق تعهداتی که صورت گرفته این شرکت بناست که با ظرفیت دو برابر وارد مدار شود که نتایج نهایی آن در آینده نزدیک و با سفر هیاتی از پایتخت به خرمشهر به سرانجام می‌رسد.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت دوباره با ظرفیت دو برابر این شرکت برای شهرستان مایه برکت است چرا که در پی آن جوانان بومی شاغل خواهند شد.

وی اضافه کرد: این شرکت سال‌های سال فعال بود اما به دلیل تحریم‌ها و برخی از سوء مدیریت‌ها در سال‌های اخیر دچار رکود و افت شد. 

به گزارش مرین‌پرس، ياردهای خرمشهر شرکت تاسیسات دریایی امكان بارگيری دريايی سازه‌های سنگين با ظرفيت سرسره (Skid Way) و ديواره ساحلي ۱۲۰۰۰ تن وجود دارد. ياردهای خرمشهر این شرکت به امكانات و ماشين آلات مدرن مجهز شده‌اند و امكان ساخت همزمان ۱۴ ماجول مجزا را دارند و در مجموع ظرفيت ساخت تا ۷۰۰۰۰ تن در سال را فراهم می‌كنند.


منبع: فارس

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نخستین مزرعه بومی پرورش ماهی در دریا راه‌اندازی می شود

ی آذر 9 , 1399
با ساخت نخستین براکت قفس‌های پرورش ماهی در قشم به‌زودی نخستین مزرعه بومی پرورش ماهی در دریا راه‌اندازی می شود.