انتصاب نخستین بانوی رئیس بندر در کشور

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش تین نیوز به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، در مراسمی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، فرماندار دیر و جمعی از مسئولان محلی، راحله پورمحمد به عنوان رئیس بندر دیر و نخستین بانوی رئیس بندر در کشور معرفی و از تلاش‌های فرهاد کاظمی رئیس سابق اداره بندر و دریانوردی دیر تجلیل شد.

محمد شکیبی‌نسب مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره بندر و دریانوردی دیر، اظهار کرد: فرهاد کاظمی به عنوان رئیس سابق اداره بندر و دریانوردی دیر در دوران خدمت خود مأموریت‌های واگذار شده را با موفقیت و دقت انجام داده که تلاش و خدمات ارزنده وی قابل تقدیر و قدردانی است و بدون تردید در ادامه از حضور و تجارب وی استفاده خواهد شد.

وی افزود: خانم راحله پورمحمد به عنوان رئیس اداره بندر و دریانوردی دیر ۲۴ سال سابقه کار در سازمان بنادر دارد که با اشراف کامل به فرآیندهای بندری می‌تواند منشأ خدمات ارزشمندی برای بندر دیر باشد.

شکیبی‌نسب ادامه داد: امید است خانم پورمحمد با تلاش مضاعف در این برهه مهم و حساس و در تعامل با سرمایه گذاران و بخش خصوصی شرایطی را فراهم آورد که پروژه‌های بندری به سرعت عملیاتی شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ضرورت دارد با تسهیل‌گری در امور جذابیت لازم برای فعالیت بیشتر سرمایه‌گذاران در بندر دیر فراهم شود.

وی با بیان اینکه نگاه‌ها به بندر دیر به عنوان یکی از مبادی صادرات به خصوص به کشور قطر، ویژه است به همین جهت باید خدماتی مطلوب با کمترین تعارض و چالش به جامعه هدف ارائه شود، یادآور شد: در قالب طرح توسعه روزافزون بندر دیر احداث چهار پست اسکله رمپ، یک پست اسکله جنرال کارگو و نصب دستگاه ایکس ری (به زودی نصب می‌شود) در دستور کار قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش یونس باربرز فرماندار دیر نیز در این مراسم گفت: در ۸ ماه گذشته ۱۰ حادثه مختلف دریایی رخ داد که شناورهای ناجی اداره بندر و دریانوردی دیر به خوبی توانستند برای کمک به بندرنشینان نقش آفرینی کنند.

وی افزود: وقتی جایگاه بندر دیر در تفاهمنامه ایران و قطر گنجانده شده این نشان از ظرفیت و اهمیت بالای این بندر است.

فرماندار دیر اظهار کرد: سازمان بنادر توجه ویژه ای به استان بوشهر و بندر دیر معطوف داشته که این رویکرد قابل تقدیر و قدردانی است.

همچنین خانم راحله پورمحمد رئیس اداره بندر و دریانوردی دیر گفت: اصل کار این مدیریت پیاده‌سازی ساز و کار سازمانی همراه با تعامل با مجموعه‌های بیرون سازمانی است و امید است بتوانم در این مسیر با همراهی کارکنان و سایر دستگاه‌های ذی ربط از اعتمادی که به اینجانب شده سربلند بیرون بیایم.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری مانور آمادگی عملیاتی مقابله و آمادگی با آلودگی دریایی در بندر خرمشهر

س مرداد 4 , 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از برگزاری موفق مانور آمادگی عملیاتی مقابله و آمادگی با آلودگی دریایی در بندر خرمشهر خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 12 مانور در این برگزار شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر […]
مانور،آلودگی دریایی،بندر خرمشهر،سازمان بنادر و دریانوردی

همچنین بخوانید: