اطلاع رسانی مهم به پرورش دهندگان و صادرکنندگان ماهی گرمابی به عراق

زمان مطالعه: 1 دقیقه

اطلاع رسانی مهم به پرورش دهندگان و صادرکنندگان ماهی گرمابی به عراق

در پی استعلام مکرر پرورش دهندگان ماهیان گرمابی در رابطه با علل کاهش قیمت خرید خریداران عراقی به اطلاع پرورش دهندگان محترم و نیز صادرکنندگان این محصول پر ارزش می رساند این کاهش قیمت موقتی بوده و به زودی قیمت ها به نرخ‌های قبل بازخواهد گشت.

جهت اطلاع بیشتر شایسته است پرورش دهندگان عزیز توجه داشته باشند حسب اعلام نماینده اتحادیه در کشور عراق علت کاهش قیمت خرید عراق به دلیل شیوع بیماری در مزارع پرورشی ماهی این کشور بوده و به دلیل صید فراوان و تخلیه استخرها، عرضه در بازار داخلی عراق نیز بالا رفته و قیمت خرده فروشی نیز افت شدید داشته است.

بر این مبنا به نظر می‌رسد چنانچه همکاران محترم در شرایط فعلی اصرار بر فروش بیشتر به این کشور نداشته باشند علاوه بر آن که سبب کاهش قیمت بیشتر نخواهد شد، محصول خود را حفظ کرده و در آینده نزدیک که احتمالاً شاهد افزایش قیمت خواهیم بود می‌توانند بهره مناسب‌تری ببرند.

 

تعداد بازدید: ۲

لینک کوتاه: کپی کن!

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درخواست بازنگری در قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی

ی آبان 21 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه درخواست بازنگری در قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی میلاد پاشازاده کد خبر : 2291 ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ انجمن مهندسی دریایی طی نامه ای درخواست بازنگری قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی را به رئیس جمهور ارسال نمود. منبع

همچنین بخوانید: