دانشگاه علوم دریایی نوشهر آینده ساز نیروی دریایی است

فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با بیان اینکه این دانشگاه ماموریت محور است، گفت: این دانشگاه آینده ساز نیروی دریایی محسوب می شود.

امیر دریادار دوم کریم مصدری فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیروی دریایی ارتش
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، امیر دریادار دوم کریم مصدری در نشست امضای تفاهمنامه همکاری با دانشگاه مازندران با اظهار اینکه تربیت دانشجویانی برای دفاع از مرز و بوم کشور از جمله اهداف به شمار می‌رود، گفت: این دانشگاه مأموریت محور است و به تربیت دانشجویانی با ویژگی‌های ایمان، شجاعت و دانش می‌پردازد.

وی با اظهار اینکه در پی افزایش تعامل‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی با دانشگاه‌های استان هستیم، یادآور شد: دانشگاه علوم دریایی نوشهر به تربیت فرماندهان و افسران نیروی دریایی می‌پردازد و در واقع دانشگاه آینده ساز نیروی دریایی است.

کوروش نوذری رئیس دانشگاه مازندران نیز شمار دانشجویان این دانشگاه را ۱۳ هزار نفر ذکر کرد و گفت: این دانشگاه با ۵۰ سال سابقه پرچمدار آموزش عالی در استان محسوب می‌شود و برای رسیدن به اهداف به برنامه‌های استراتژیک خود و نقش جامعه محورانه تاکید دارد.

مزیت نسبی دانشگاه مازندران به خاطر مجاورت با دریای کاسپین

وی با بیان اینکه استفاده از پژوهش‌های دریامحور یک مزیت نسبی برای دانشگاه محسوب می‌شود، گفت: استقرار این دانشگاه در مجاورت دریای کاسپین و بهره گیری از ظرفیت دریای کاسپین برای پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی از جمله برنامه‌ها است.

نوذری هدف این دانشگاه و دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی نوشهر را اعتلا و سربلندی نظام اسلامی از طریق دانش پژوهی و پژوهش‌های هدفمند دانست و گفت: باید با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود برای اعتلای نظام مقدس اسلامی گام برداریم.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور بیش از ۲۰ ناو در رزمایش دریایی روسیه

س مهر 1 , 1399
به گفته وزارت دفاع روسیه، رزمایش "قفقاز-۲۰۲۰" در دو مرحله انجام و از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ سپتامبر سال جاری میلادی در حال برگزاری است.
رزمایش دریایی قفقاز نیروی دریایی روسیه در دریای کاسپین

شاید برای شما جالب باشد