بهسازی و نوسازی تاسیسات در دستور کار

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: نوسازی و بهسازی تاسیسات در دستور کار این شرکت است تا بتوانیم وضع سازه های دریایی، خطوط لوله، مخازن و دیگر بخش ها را بهبود بخشیم.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین نیوز، علیرضا سلمان زاده با بیان اینکه به دنبال تخصیص بسته های نوسازی و بهسازی برای تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران هستیم، افزود: در منطقه لاوان با توجه به شرایط، از انواع روش های مختلف برای تولید استفاده می شود که این موضوع نشان دهنده پیچیدگی کار در این منطقه است.

وی با بیان اینکه حوزه نیروی انسانی در همه مناطق عملیاتی نیازمند نگاهی ویژه است، بر اهمیت این حوزه و همچنین اهمیت میدان ها و تاسیسات این شرکت تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، در بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از تاسیسات خشکی و اسکله صادراتی منطقه عملیاتی لاوان و بندر نخیلو و همچنین سکوهای رشادت و سلمان، ضمن بررسی مسائل و چالش ها، درباره مشکلات عملیاتی و منابع انسانی آنها بحث و تبادل نظر شد. همچنین مسائل و مشکلات منطقه عملیاتی لاوان در نشستی پنج ساعته با رئیس و مسئولان این منطقه بررسی و راهکارهایی پیشنهاد شد.

بهروز علی آبادی، رئیس منطقه عملیاتی لاوان در جریان این بازدید به معرفی واحدهای عملیاتی و ستادی پرداخت و درباره شرح وظایف و نوع عملکرد این واحدها توضیحاتی ارائه کرد.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انجام موفقیت آمیز تعمیر خط لوله ابوذر در عمق ۵۰ متری دریا

چ آبان 8 , 1398
همکاران غواص تعمیرات زیرآب منطقه خارگ با تلاش و به کارگیری تجربه، مهارت و تخصص شغلی، محل نشت یک نقطه دیگر از خط لوله دریایی ۲۴ اینچ میدان ابوذر که در عمق ۱۶۰ تا۱۷۰ پایی (۴۹ تا ۵۱ متری) دریا قرار داشت را بدون قطع یا کاهش تولید و ایجاد آلودگی مهار نموده و تعمیر کردند.

شاید برای شما جالب باشد