آزمایش سلاح های جدید زیردریایی های اتمی روسیه

فرمانده ناوگان شمالی روسیه اعلام کرد که زیردریایی های هسته ای چند منظوره روسی “نیژنی نوگوراد” و “پسکوف” سلاح های جدیدی را در دریای نروژ به آزمایش می گذارند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین نیوز، فرمانده ناوگان شمالی روسیه اعلام کرد که زیردریایی های هسته ای چند منظوره روسی “نیژنی نوگوراد” و “پسکوف” سلاح های جدیدی را در دریای نروژ به آزمایش می گذارند.

در پیام سرویس خبری این ناوگان آمده؛ خدمه این زیردریایی ها وظایف خود را آغاز کرده و ملوانان و تجهیزات و اسلحه ها را براساس مشخصات اعلام شده به معرض آزمایش قرار می دهند.

این عملیات طی هفته آینده انجام خواهد شد و خدمه این زیردریایی ها، تاکتیک ها و شیوه های مانور را در طیف گسترده ای در عمق دریا تمرین می کنند.

دفتر فرماندهی ناوگان شمالی روسیه افزود: حرکت در اعماق دریای در آبهای بی طرف دریای نروژ روشی معمولی است. اعماق دریای بارنتز اجازه نمی دهد که زیردیایی ها با امنیت کامل به اعماق آن نفوذ کنند.

همچنین شایان ذکر است که زیردریایی پروژه 636.3 “پتروپاولوسک-کامچاتکی” آزمایش های دولتی خود را به پایات رسانده است.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عملیات ساخت برج کنترل ترافیکی دریایی چابهار آغاز شد

ی آبان 5 , 1398
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات ساخت برج کنترل ترافیک دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار که بلندترین ساختمان‌ برج کنترل دریایی کشور خواهد بود خبر داد.

شاید برای شما جالب باشد