همیشه خود را مدیون خانواده‌های شهدا می‌دانیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که همیشه خود را مدیون خانواده‌های شهدا می‌دانیم گفت: ولایت‌مداری و حراست از آرمان‌های انقلاب از ویژگی‌های خانواده شهداست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با خانواده شهید ناو کنارک - ناو استوار عرشه عادل قاسم زاده
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، امیر دریادار حسین خانزادی در دیدار با خانواده‌ ناواستوار یکم شهید عادل قاسم‌زاده از شهدای حادثه شناور کنارک اظهار داشت: ولایت‌مداری، ایستادگی، حفظ و حراست از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسخ قاطع و دندان‌شکن به دشمنان و یاوه‌گویان از جمله ویژه‌گی‌هایی است که خانواده‌های معظم شهدای معظم دارند.

وی با اشاره به این‌که ما سربازان مدافع وطن همیشه خود را مدیون خانواده‌های شهدا می‌دانیم، افزود: یقیناً از هیچ تلاشی برای پیشرفت فرزندان شهدای نیروی نیروی دریایی و مدافعان وطن دریغ نمی‌کنیم و امیدواریم شاهد روزی باشیم که فرزندان جای پدران شهید خود را پُر کرده و موجب سربلندی امت و کشور اسلامی‌مان شوند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خطاب به خانواده شهید قاسم‌زاده گفت: بعد از شهادت شهیدان، خانواده‌های شهدا وظیفه و تکلیفی سنگینی را بر دوش می‌کشند و این وظیفه یقیناً اهمیت زیادی دارد، چراکه بایستی با هوشیاری کامل در ادامه راه شهدای گرانقدر قدم بردارند.

دریادار خانزادی تاکید کرد: از خانواده‌های شهدا همواره به عنوان الگوی بارز صبر و استقامت یاد می‌شود، والدین وقتی فرزند خود را در راه دفاع از وطن تقدیم می‌کند یعنی صبر و استقامت است.

وی با بیان این‌که خانواده‌های معظم شهدا از درجه‌ والا و مقام شامخ در پیشگاه خداوند متعال برخوردار هستند، گفت: چشم امید ملت ایران اسلامی به خانواده‌های شهدا دوخته شده است و همه خود را مدیون شهدا و خانواده‌های شهیدان می‌دانند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت با فرهنگی دینی و اسلامی ما آمیخته است، به طوری‌که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد رشادت‌ها، فداکاری‌ها، ایثارگری‌ها و شهادت زنان و مردان غیور ایران در حفظ و حراست از انقلاب و نظام اسلامی بوده و هستیم.

به گزارش مارین‌پرس، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری‌نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در سفری کوتاه به شهرستان اهر با خانواده‌ی ناواستوار یکم شهید عادل قاسم‌زاده از شهدای حادثه شناور کنارک دیدار کردند.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توسعه بنادر در گرو شکل‌گیری حمل‌ونقل ترکیبی است

س تیر 24 , 1399
دکتر محمد مدد، مديرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی گفت: توسعه بنادر در گرو شکل‌گیری حمل‌ونقل ترکیبی است.
پادکست دریایی مارین‌پرس با دکتر محمد مدد مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی

شاید برای شما جالب باشد