رزمایش دریایی مصر و فرانسه در مدیترانه

سخنگوی نیروهای مسلح مصر روز جمعه اعلام کرد، نیروهای دریایی مصر و فرانسه رزمایش دریایی کوتاهی را در سطح دریای مدیترانه برگزار کردند.

رزمایش دریایی مصر و فرانسه در دریایی مدیترانه
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، این سخنگو در بیانیه خود افزود: در چارچوب فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر برای ارتقای سطح آموزش و تبادل مهارت‌ها با نیروهای مسلح کشورهای دوست و برادر نیروهای دریایی مصر و فرانسه آموزش دریایی کوتاهی را در سطح ناوگان شمالی در دریای مدیترانه داشتند و آن با مشارکت ناوچه مصر “تحیا مصر” و ناوچه فرانسوی ACONIT انجام گرفت.

وی ادامه داد، این رزمایش در چارچوب بسیاری از فعالیت‌ها با تمرکز بر شیوه‌های تنظیم همکاری در انجام ماموریت‌های جنگی در دریا علیه تشکیلات دریایی متخاصم با استفاده از تسلیحات موجود در درگیری‌ با اهداف سطحی و هوایی انجام گرفت.

این سخنگو اظهار کرد: این تمرینات در چارچوب حمایت از اصول همکاری مشترک بین نیروهای مسلح مصر و فرانسه و آشنایی با جدیدترین شیوه‌ها و اسلوب نظامی انجام گرفت که به افزایش مهارت‌ها و تبحر نظامی و عملیاتی و حمایت از تلاش‌های امنیت دریایی و ثبات و صلح در مدیترانه کمک می‌کند.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشکل حمل و نقل کالا از مسیرهای دریایی به چین به زودی حل می‌شود

ی مرداد 5 , 1399
رئیس اتاق مشترک ایران و چین، مشکل حمل و نقل کالا از طریق مسیرهای دریایی به چین را مشکل مقطعی و مربوط به مسایل مربوط به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بنادر چین دانست و گفت: مشکل حمل و نقل کالا از طریق مسیرهای دریایی به چین طی دو هفته آینده رفع خواهد شد.
گزوه شرکت هلدینگ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

شاید برای شما جالب باشد