اعزام ناوچه آلمانی به مدیترانه برای نظارت بر ممنوعیت تسلیحاتی لیبی

دولت آلمان قصد دارد برای مشارکت در ماموریت دریایی اتحادیه اروپا جهت نظارت بر تحریم تسلیحاتی لیبی(ایرینی)، طی روزهای آتی یک فروند ناوچه هامبورگ به دریای مدیترانه بفرستد.

ناوچه هامبورگ نیروی دریایی آلمان
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، ناوچه “هامبورگ” حامل حدود ۲۵۰ سرباز خواهد بود و انتظار می رود اواسط ماه اوت به منطقه عملیات ایرینی وارد شود.

ماموریت عملیات دریایی “ایرینی” اتحادیه اروپا برقراری ثبات در لیبی، حمایت از روند سیاسی صلح این کشور و ممانعت از قاچاق سلاح و نفت است.

جنگ داخلی در لیبی از زمان سقوط معمر قذافی، دیکتاتور این کشور در سال ۲۰۱۱ شروع شده است. در حال حاضر دو دولت در لیبی حکومت می کنند: دولت وفاق ملی لیبی که توسط ترکیه حمایت می شود و رقیبش یعنی دولت شرق لیبی و شاخه نظامی آن تحت فرماندهی خلیفه حفتر که توسط مصر، امارات و روسیه حمایت می شود. تمامی میانجیگری ها برای پایان دادن به این جنگ از جمله کنفرانس لیبی که ماه ژانویه در برلین برگزار شد نیز تا این لحظه با شکست روبرو شده است.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسؤولان فکری به حال بازار فروش کنند

س مرداد 7 , 1399
پرورش دهنده جوان نمونه مازندرانی ماهی در قفس، از مسؤولان می‌خواهد برای بازار فروش فکری کنند تا بتواند در شغلی که به آن علاقه دارد موفق بوده و دغدغه فروش محصول خود را نداشته باشد.
پرورش ماهی در قفس

شاید برای شما جالب باشد