آزادسازی کامل سواحل ساری با همراهی قوه قضاییه

با آزادسازی سواحل چند مجتمع قوه قضاییه، تمامی ساحل دریا در ساری آزاد می‌شود.

آزادسازی سواحل
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، در پی موافقت آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در مورد آزادسازی سواحل چند مجتمع تحت نظر قوه قضائیه در ساحل فرح آباد ساری ،جلسه‌ای با حضور مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران،حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری مازندران، مدیرکل رفاه و سلامت قوه قضاییه، فرماندار ساری و مدیرکل منابع طبیعی استان برگزار شد.

در این جلسه در مورد آزادسازی سواحل چند مجتمع تحت نظر قوه قضائیه (مانند مجتمع فرهنگی آموزشی کارکنان قوه قضائیه، مجتمع ثبت و اسناد و مجتمع امور زندان‌ها) در ساحل فرح آباد ساری برنامه‌ریزی شد.

رازجویان با اشاره به این جلسه، گفت: طول سواحل شهرستان ساری حدود ۱۳ کیلومتر است که با آزادسازی سواحل چند مجتمع قوه قضاییه، تمام ساحل دریا در ساری آزاد و جهت رفاه و آسایش مردم در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. او افزود: آزادسازی سواحل دریای مازندران یکی از برنامه‌های مهمی است که در راستای سیاست‌های استاندار مازندران با جدیت پیگیری می‌شود.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سابقه طولانی فوتبال ساحلی در گناوه

ج تیر 20 , 1399
فوتبال ساحلی سابقه‌ای طولانی در گناوه دارد و این ورزش به نوعی با بچه‌های این بندر عجین شده است و حالا این شهر آماده حضور در سطح اول کشور است.
فوتبال ساحلی در سواحل ایران

شاید برای شما جالب باشد