راه‌اندازی مجدد خط دریایی قشم به لارک

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، از آغاز به کار دوباره خط دریایی بین جزایر قشم و لارک خبر داد.

شناور مسافربری الماس 1 - ساخت شرکت مدکندالوی قشم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، هادی نعیمیان از آغاز به کار دوباره خط دریایی بین جزایر قشم و لارک خبر داد و گفت: نخستین شناور مسیر قشم به لارک و بالعکس از ۱۰مهر ماه سال ۱۳۹۹ کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: تردد در مسیر این دو جزیره به صورت سه بار در هفته انجام می‌شود. دو شناور آذرخش در روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هر هفته صبح‌ها راس ساعت ٨ مسافران را از قشم به مقصد جزیره لارک منتقل می‌کند و ساعت ۸:۳۰ دقیقه هم این جزیره را به مقصد اسکله شهید ذاکری قشم ترک خواهد کرد.

شناور آذرخش 907 در بندر مسافربری شهید حقانی بندرعباس

به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، شناور اختصاص یافته برای مسیر قشم به لارک عصر روزهای یاد شده راس ساعت ١۶ مسافران را از قشم به لارک برده و ساعت ۱۶:۳۰ هم مسافران این جزیره را به مقصد قشم بر می‌گرداند.

تعیمیان اضافه کرد: تردد مسافران در مسیر قشم به هرمز بعد از ظهر هر روز راس ساعت ۱۴ از اسکله شهید ذاکری قشم به مقصد هرمز انجام می‌شود و ساعت ۱۵ هم این مسیر را دوباره به سمت قشم ترک می‌کند.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اسکله‌های قشم بر رود «کارون» شناور می‌‎شوند

ی مهر 13 , 1399
مدیرعامل مکین دریا قشم از طراحی، تولید و نصب هشت پانتون اسکله فلزی به ارزش ۹۷ میلیارد ریال با توان متخصصان داخلی و جلوگیری از خروج ۳۰۰ هزار دلار ارز از کشور خبر داد.
مهدی زارع مدیرعامل شرکت مکین دریا قشم

شاید برای شما جالب باشد